9 sierpnia 115. Rocznica wyboru Św. Piusa X

663 1024 admiin

115. Rocznica wyboru Św. Piusa x

4 sierpnia 1903 roku, czwartego dnia konklawe, po śmierci Leona XIII, Kardynałowie Papieżem wybrali Kardynała Józefa Sarto, Patriarchę Wenecji (1835-1914). Od tego dnia, przez 11 lat rządził mądrze i dobrze Świętym Rzymsko-Katolickim Kościołem.

9 sierpnia 1903 w niedzielę odbyła się Koronacja potrójną Koroną – to jest Tiarą.

Módlmy się do Świętego Piusa X, by opiekował się nami, naszymi rodzinami, byśmy byli wierni nauce Kościoła, którą On wiernie nauczał.

Odrzućmy fałszywy „kościół” vaticanum II, opanowany przez modernistyczną, masońską, żydowską „hierarchie”. Św. Pius X z całych sił zwalczał modernizm, nie pozwólmy, żeby w naszych środowiskach miał on jakikolwiek dostęp. Zerwijmy wszelkie więzy łączące nas z diabolicznym modernistycznym Neokościołem z jego przywódcami (Bergoglio i spółka)!

Módlmy się na Świętym Różańcu, i prośmy Matkę Boską, która depcze głowę węża, żeby zdeptała również jego sługi – antypapieża, i innych heretyków – modernistów.

Facebook

„Jeśli oni mają świątynie, wy macie wiarę Apostołów. Jeśli są w tych miejscach, są daleko od wiary, ale wy, jeśli nawet jesteście daleko od kościołów, macie wiarę w swoich sercach. Co jest ważniejsze, miejsce czy wiara? Miejsce jest dobre tylko, gdy naucza się w nim wiary Apostołów, jest święte tylko, gdy jest domem świętości”.
Św. Atanazy
Oktawa Święta Najświętszego Serca Jezusa
Cor Jesu sacratissimum, miserere nobis
Niech będzie uwielbione Najświętsze Eucharystyczne Serce Jezusa (300 dni odpustu. - Pius X, 1907)
Święty Michale Archaniele,
patronie Białej Podlaskiej
broń nas przed sektą masońską
Rotary Club
Rotary Club to masoneria
to śmiertelne zagrożenie dla:
  • Kościoła Katolickiego
  • Polski
  • również Białej Podlaskiej
Maskuje swoje działanie,
i swą chorą ideologię
przez działalność charytatywną